יוני פנטה

איש הייטק, פרוייקטור ומנהל. בעל ניסיון רב בהובלת צוותים.

שירת בצה"ל כלוחם וכסמל ומפקד מחלקה בגדוד 12 של גולני. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת נתניה, עם התמחות ביעוץ השקעות. סטודנט לתואר שני במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. כיום הוא מנהל פרוייקטי WEB בבנק הפועלים עבור קווליטסט – החברה המובילה לבדיקות תוכנה והבטחת איכות.

ניסיונו התעסוקתי כולל שנתיים בתפקיד ראש צוות ביטחון בעל סיווג גבוה בחברת אלביט בנתניה. משנת 2008 עד 2012 שימש בודק תוכנה במערכת CRM בפרוייקט בבנק הפועלים ועבד מול מפתחים ומנתחי מערכות. בתקופה זו רכש ניסיון בכתיבת מסמכי STD, STR ו- STP ועבודה עם תוכנת Quality Center. במסגרת עבודה זו עסק בריכוז, תמחור וניהול של חבילות עבודה והוביל את הנושאים האדמיניסטרטיביים של מחלקת הבדיקות המונה 100 עובדים.

בין 2012 ל-2014 היה אחראי על הבדיקות במערכת CRM בבנק הפועלים וזכה בתואר עובד מצטיין. תפקידו כלל ניהול צוות של עובדים וניהול הבדיקות בפרוייקטים שונים ומול גורמים שונים.

הקשר של יוני פנטה עם קווליטסט –נמשך עם מינויו לראש תחום בדיקות של ערוצים דיגיטליים בפרוייקט בנק הפועלים של החברה. הוא מנהל צוות של 65 עובדים ואחראי על כל הבדיקות של מערכות WEB, סלולר, CRM, מכונות לשירות עצמי, ועוד.

פנטה עצמו קיבל פרס יחיד בתחרות עמיתים ממליצים בחברה, ועובדיו זכו באותו הוקרה רבים, ביניהם  – הצוות מצטיין והמנהל המצטיין בחברה.

תחומי התמחות: |

פרסומים בתקשורת

שפה: אנגלית | אמהרית | עברית